DİŞ HEKİMLİĞİ ÖĞRENCİ KONGRESİ

 

Değerli katılımcılar,

Sizleri, 27-29 Nisan tarihleri arasında Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan , Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 50. Yıl etkinliği kapsamında yapılan Diş Hekimliği Öğrenci Kongre’sine davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

“Bugünün Değil Yarının Diş Hekimliği İçin” temasıyla oluşturduğumuz kongremiz, adından da anlaşıldığı üzere diş hekimliğinin geleceğine yön verecek olan sizler, diş hekimliği lisans öğrencileri ,uzmanlık öğrencileri , doktora öğrencileri ve yeni mezunlar , için oluşturuldu. Bu kapsamda diş hekimliğinde güncel uygulamalar ile gelecekte güncel hale gelecek olan uygulamaların bir harmonisi ile konu bütünlüğü sağlayan bir kongre programımız sizler için özenle ayarlandı.

Kongremizde alanında daima yenilikçi ve her zaman öğrencileriyle interaktif bir eğitim yolunu izleyen uzman akademisyenlerimizin sunumlarında ve gelecekteki hekimlik alanında hatırı sayılır yerler edinecek olan uygulamaların workshoplarında siz değerli katılımcılarımızı görmekten onur ve mutluluk duyacağımızı tekrar belirtmek isteriz. Ayrıca geleneksel kongrelerden farklı olarak siz değerli öğrenci arkadaşlarımızın sunumlarının da yer alacağı bir seansın olacağına da değinelim.

Sizleri İzmir’imizin keyif verici bahar ayında aramızda görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Saygılarımızla,

Düzenleme Kurulu